Denizlili gencin ölüm nedeni belli oldu!

Denizli’de iki gün kayıp olarak aranan ve bir parkta ölü bulunan 18 yaşındaki Kerim Kartiz’in ölüm nedeninin çakmak gazı zehirlenmesi olduğu belirlendi.

Denizlili gencin ölüm nedeni belli oldu!

Denizli’nin Kale İlçesi’nde yaşayan 18 yaşındaki Kerim Kartiz, 4 gün önce evinden ‘Denizli’ye gidiyorum’ diyerek ayrıldı. Ailesi, çocuklarının geri dönmemesi üzerine kayıp ihbarında bulundu. Her yerde aranan Kartiz’in cansız bedeni Bağbaşı Mahallesi’nde yürüyüş yapan vatandaşlar ile temizlik görevlileri tarafından parktaki rekreasyon alanındaki süs havuzunda bulundu. Kartiz’in cansız bedeninin yanında çok sayıda çakmaz gazı tüpü de bulundu. Yapılan incelemelerin ardından Kartiz’in cenazesi otopsi için Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
Yapılan otopsi çalışmasının ardından Kartiz’in cenazesi ailesine teslim edildi. Kartiz ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek. Kartiz’in ölüm nedeninin ise çakmaz gazı zehirlenmesi olduğu belirtildi. Kartiz’in lise son sınıf öğrencisi olduğu ve bir fabrikada stajyer olarak çalıştığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER