Dolmuşta 2 bin tl'lik cep telefonu hırsızlığı!

Denizli’de dolmuş koltuğuna düşürülen cep telefonunun arka koltukta oturan şahıslar tarafından çalınması araç içinde güvenlik kameralarına yansıdı. Cep telefonu çalınan şahıs ise hırsıza seslenerek telefonunu geri getirmesi halinde şikayetçi olmayacağını söyledi.

Dolmuşta 2 bin tl'lik cep telefonu hırsızlığı!

Olay, Pamukkale ilçesinde meydana geldi. Geçtiğimiz Çarşamba günü yaşanan olayda, Akkonak- Şirinköy dolmuşlarından birisine binen Selim Yolcu (26) isimli vatandaş bir süre gittikten sonra ineceği yere geldiğinde montunun cebindeki cep telefonunu oturduğu koltuğa düşürdü. Telefonunun düştüğünden habersiz olan Yolcu, bir süre sonra durumu fark etti. Ardından eşi ve iş yerine ulaştı ve karakola gidip polisle birlikte bindiği dolmuşta araç içindeki güvenlik kameralarını izledi. Kayıtlarda arka koltukta oturan ve yaşları genç olduğu görülen iki şahıstan biri telefonun düştüğünü görünce ayağa kalkıp hızlıca ön koltuğa geçti ve düşen telefonu alarak cebine koydu. Telefonu çalan şahıs kısa bir süre sonra  yanındaki arkadaşı ile birlikte araçtan inerek uzaklaştı.

Yolcu, Telefonunu çalan şahısa seslenerek telefonunu kendisine geri getirmesi halinde şikayetini geri alacağını söyledi.

Olayın ardından polis tarafından başlatılan soruşturma devam ederken, çalınan cep telefonunun değerinin ise yaklaşık 2 bin TL değerinde olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER