Jandarma 8 hırsızlık olayını aydınlattı

Denizli’nin Merkezefendi, Pamukkale ve Honaz İlçeleri’nde meydana gelen 8 ayrı hırsızlık olayı hakkında çalışma başlatan İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler; 3 zanlıyı gözaltına aldı. Gözaltına alınan 3 zanlı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Jandarma 8 hırsızlık olayını aydınlattı

Denizli İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Merkezefendi, Pamukkale ve Honaz İlçeleri’nde meydana gelen 8 ayrı hırsızlık olayı için çalışma başlattı.

Yürütülen faaliyetler kapsamında; Honaz ve Merkezefendi İlçeleri’nde 15 Mayıs 2019 Günü 2 oto hırsızlığı, 4 evden hırsızlık ve bir kamu kurum ve kuruluşu olmak üzere; toplam 7 hırsızlık olayı ile ilgili yapılan araştırmada, olayı; H.B. ve K.H. takibe alındı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü ile koordineli çalışan jandarma ekipleri, çaldıkları araç ve malzemelerle birlikte zanlıları, Honaz’da gözaltına aldı.

ÇALIŞTIĞI İŞ YERİNİ SOYMUŞ

Pamukkale İlçesi’nde 8 Mayıs’ta meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili de çalışama yürüten jandarma ekipleri, çevrede bulunan güvenlik kameralarını inceledi. Olayı, daha önceden iş yerinde çalışan G.K.’nin yaptığını belirlerdi. Yapılan operasyonda G.K., gözaltına alındı.

3 ZANLI TUTUKLANDI

8 ayrı olayda gözaltına alınan 3 zanlının ev ve üzerlerinde yapılan aramada; 2 otomobil, 6 bin TL nakit para ve 170 metre bakır kablo ele geçirildi. Ele geçirilen malzemeler sahiplerine teslim edilirken; gözaltına alınan 3 zanlı, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER