Karaca’dan İdlib gazisi Özçelik’in ailesine ziyaret

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İdlib Bölgesi’ne takviye olarak gönderilen Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına, 3 Mart’ta rejim unsurları tarafından yapılan topçu atışı sonucu ağır yaralanan Denizlili Astsubay Çavuş Osman Özçelik’in ailesine ziyaret etti.

Karaca’dan İdlib gazisi Özçelik’in ailesine ziyaret

Çatışmaların önlenmesi maksadıyla İdlib Bölgesi’ne takviye olarak gönderilen Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına, 3 Mart’ta rejim unsurları tarafından yeniden topçu atışı yapıldı.

 Saldırıda İzmirli Piyade Uzman Çavuş Muhammed Mustafa Ak şehit olurken; Denizlili Astsubay Çavuş Osman Özçelik ise ağır yaralandı.

Ankara’daki Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne (GATA) sevk edilen Astsubay Çavuş Özçelik’in tedavisi devam ederken CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Özçelik’in ailesine ziyaret etti. Ziyarete ilişkin konuşan Karaca; “GATA'da tedavi görmekte olan Denizlili yaralı askerimiz Osman Özçelik'in ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bu zor günlerimizin geride kalıp evladımızın bir an evvel aramıza dönmesini temenni ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER