Kayıp Fatih Öztop’un cesedi Akyar Göleti’nde bulundu

Denizli'nin Tavas ilçesindeki Akyar Göleti'nde balıkçılar tarafından dün saat 18.00 sıralarında su üzerinde erkek cesedi bulundu. Bulunan cesedin 2 gün önce hastaneye gittiğini söyleyerek evinden ayrılan ve ailesinin bir daha kendisinden haber alamadığı Fatih Öztop'a (23) ait olduğu belirlendi.

Kayıp Fatih Öztop’un cesedi Akyar Göleti’nde bulundu

Tavas ilçesi Akyar Göleti'nde balıkçılar, saat 18.00 sıralarında su üzerinde bir kişinin hareketsiz yattığını gördü.

Balıkçıların ihbarıyla bölgeye sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekipleri suya girerek bu kişiyi kıyıya çıkardı. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Vücudunda herhangi kesici, delici alet ile darp izi bulunmayan ceset, savcının olay yerindeki incelemesinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Soruşturma başlatan jandarma, cesedi bulunan kişinin Fatih Öztop'a (23) ait olduğunu belirledi.

Hırka Mahallesi'nde oturan Fatih Öztop'un 2 gün önce hastaneye gittiğini söyleyerek evinden ayrıldığı ve ailesinin bir daha kendisinden haber alamadığı öğrenildi.

Öztop'un ailesi haber verilmesi üzerine, kimlik tespiti için hastaneye geldi. Aile, cesetlerinin oğluna ait olduğunu belirledi. Öztop'un ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan, Fatih Öztop'un geçen yıl Akdeniz Üniversitesi'nde okuduğu bölümü bıraktığı ve bir süredir psikolojik tedavi gördüğü belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER