Kayıp Gizem arkadaşının evinde bulundu

Denizli’de 12 Haziran’da evden çıkıp kayıplara karışan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Gizem K. kız arkadaşının evinde bulundu.

Kayıp Gizem arkadaşının evinde bulundu

Denizli’de Bozkurt Spor Lisesi öğrencisi olan 14 yaşındaki Gizem K., 12 Haziran’da ailesinin evde bulunmadığı bir saatte evden çıktı ve genç kızdan bir daha haber alınamadı.

Cep telefonunu da yanına almayan Gizem’e ulaşamayan aile, durumu polise bildirdi.

Ekipler, Gizem’in bulunması için çalışma başlatırken; aile de sosyal medya üzerinden Gizem K.’nin fotoğrafını paylaşarak görenlerin veya duyanların haber vermesi için yardım talebinde bulundu.

5 gündür kayıp olan genç kız ile ilgili 17 Haziran Pazartesi Günü sabah saatlerinde mutlu haber geldi.

Gizem’in ortaokuldan samimi bir kız arkadaşının evinde olduğu bilgisine ulaşan baba Özcan K. polis ekipleriyle birlikte belirlenen adrese gitti.

İfadesinin alınan Gizem K., babasına teslim edildi.

“GÜNLERDİR BULUNMASI İÇİN DUA EDİYORDUK”

Kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan baba Özcan K., DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; “Kızım güler yüzlü, neşeli bir kız. Gitmesini gerektirecek hiçbir problem de yoktu. Günlerdir bulunması için dua ediyorduk. Bu sabah bir kız arkadaşında kaldığı bilgisine ulaştık. Polis ekipleriyle birlikte arkadaşının evine gittiğimizde kızımın orada olduğunu gördüm. Neden evden kaçtığını sorduğumda bana ‘birden kafama esti, gitmek istedim’ cevabını verdi” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER