Kıskançlık krizine giren çılgın aşık, eski sevgilisinin arkadaşını bıçakladı

Denizli’de kıskançlık krizine giren çılgın aşık, bir süre önce ayrıldığı eski sevgilisinin arkadaşını bacağından iki kez bıçaklayıp kayıplara karıştı.

Kıskançlık krizine giren çılgın aşık, eski sevgilisinin arkadaşını bıçakladı

Olay, Pamukkale ilçesi Zeytinköy Mahallesinde meydana geldi. Bir süre önce kız arkadaşı C.K'den ayrılan R.S., eski sevgilisinin apart dairesinde yaşayan O.O'yu ziyarete gittiğini öğrenince kıskançlık krizine girdi. Zile basan R.S., kapı önünde O.O. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada öfkesine hakim olamayan R.S., yanında getirdiği bıçağı O.O'nun bacağına iki kez sapladı. Hızla bölgeden uzaklaşan R.S., suç aleti bıçağı metrelerce uzağa atarak kayıplara karıştı.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri bacağından yaralanan O. O.’yu ambulans ile Denizli Devlet Hastanesine kaldırdı. Polis, görgü şahitlerinin ifadesi üzerine şüpheliyi arama çalışmalarını genişletti. Eski sevgili C.K., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Eski kız arkadaşı C. K'nin O.O. ile birlikte vakit geçirmesini kıskanan R.S'nin apart dairesine gelerek saldırıyı gerçekleştirdiği ve daha sonra kaçtığı iddia edildi. Hastaneye kaldırılan O.O’nun ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER