Muhtar'ın ödülü 18 bin TL’ye çıktı

Çameli İlçesi’nde bir hafta önce kaybolan Çin Arslan'ı cinsi köpeği ‘Muhtar’ı bulmak için sahibi 2 bin TL’lik para ödülünü 18 bin TL’ye çıkarttı.

Muhtar'ın ödülü 18 bin TL’ye çıktı

Çameli İlçesi’nde yaşayan Ceren Özcan ve ailesinin çok sevdikleri ‘Muhtar’ isimli Çin Aslanı cinsi köpeği, tüm aramalara rağmen bulunamadı. Bulanlara ilk etapta ödül olarak 2 bin TL ödül vereceğini belirten Özcan, her geçen gün ödül miktarını arttırdı. En son ödül olarak belirlediği 9 bin TL’nin ardından Özcan, ödül miktarını 18 bin TL’ye çıkardığını belirtti. Günlerdir tüm aramalara rağmen Muhtar’ı bulamayan Ceren Özcan’ın üzüntüden hasta olduğunu, son çare olarak çalındığını düşündüğü köpeği için hırsızlara seslendi. Özcan, “Köpeğimi getirin şikayetçi olmayacağım ödülü de size vereceğim” dedi.

“KAYBOLMASI HERKESİ ÇOK ÜZDÜ"

Arkadaşlarının ve kendisinin tüm aramalarına rağmen sonuç alamayan Özcan; “Bir hafta oldu, 18 bin nüfuslu ilçede bir kez arayan olmadı. Sosyal medyadan sürekli destek mesajları geliyor. Genelde Denizli merkezden yazıyorlar ama Muhtarım Çameli’de kayboldu. Çalınması sadece tüm ailemi değil, yakın arkadaşlarımı da çok üzdü. Çocuklarla ve herkesle iyi geçinirdi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER