Polis bile şaşkına döndü! Öyle bir şey yakaladılar ki...

Türkiye geneli ile birlikte Denizli’de de gerçekleştirilen ‘huzur ve güven’ uygulaması kapsamında durdurulan bir araçta ‘radar takip’ cihazı ele geçirildi. Aracın sürücüsüne 2 bin 18 TL para cezası kesilirken, ehliyetinden ise 15 puan düşürüldü.

Polis bile şaşkına döndü! Öyle bir şey yakaladılar ki...

Türkiye geneli ile birlikte Denizli’de de gerçekleştirilen ‘huzur ve güven’ uygulaması yapıldı. Kent genelinde gerçekleştirilen uygulamada Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı yüzlerce polis görev aldı. Özellikle hafta sonlarında vatandaşların huzur ve güven içerisinde gezip, dolaşması ve keyifli zaman geçirmesi için gerçekleşen uygulamalarda emniyet güçleri şüphelendiği araç ve şahısları durdurarak aramalar yaptı.

Uygulamada yapılan GBT sorgulamasında çeşitli suçlardan aranması bulunan şahıslar, gözaltına alındı. Bunun yanı sıra bazı araç ve şahıslar üzerinde yapılan aramalarda uyuşturucu madde ile ruhsatsız silah ele geçirildi. Durdurulan bir araçta ele geçirilen ‘Radar Takip Cihazı’ ise polisi şaşkına çevirdi. Çalışır durumda olan cihazın bulunduğu aracın sürücüsüne 2 bin 18 TL para cezası kesilirken, ehliyetinden ise 15 puan düşüldü. Ardından gözaltına alınan sürücü, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER