Tavaslı Fatih Öztop esrarengiz bir şekilde kayboldu

Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Hırka Mahallesi’nde yaşayan 23 yaşındaki genç Fatih Öztop esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Hırka’daki evlerinden saat; 09.00’da ‘hastaneye gidiyorum’ diye ayrılan Fatih Öztop’un geri dönmediği ve gençten hiçbir haber alınamadığı bildirildi.

Tavaslı Fatih Öztop esrarengiz bir şekilde kayboldu

Denizli’nin Tavas ilçesine bağlı Hırka Mahallesi’nde yaşayan 23 yaşındaki genç Fatih Öztop esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. Hırka’daki evlerinden saat; 09.00’da hastaneye gidiyorum diye ayrılan Fatih Öztop’un geri dönmediği ve gençten hiçbir haber alınamadığı bildirildi.

Hırkalı genç Fatih Öztop’un eve dönmemesi üzerine ailesi Tavas Jandarma’ya “kayıp” ihbarında bulunurken, kayıtlardan gencin hastaneye uğramadığı bilgisine de ulaşıldı. Ayrıca Fatih Öztop’un cep telefonunu yanına almadığı ve evde bıraktığı da öğrenildi. Jandarma kayıp gencin cep telefonunun incelenmesinde de herhangi bir şüpheli görüşmeye rastlayamadı.

Fatih Öztop’un an9i bir şekilde kaybolması ile ilgili güvenlik kamerası kayıtları taranırken, Öztop Ailesi, “Biraz sağlık sıkıntıları vardı. Ara ara ilaç kullanıyordu. Köyde günlük işlerle uğraşıyordu. Hastanede randevum var, diye sabah saatlerinde evden çıktı. Köyden Tavas’a, garaja kadar gitmiş. Ancak ne hastane kaydı var, ne de girişi. Ondan sonra bir daha haber alınamadı. Yanında sadece 50 lirası vardı. Çok kaygılıyız. Fatih’i gören veya duyanların Tavas Jandarma’yı veya bizi aramasını rica ediyoruz” dediler.

Fatih Öztop’un kayıp haberi Hırka Köyü’nün facebook sayfasında da “kayıp aranıyor” başlığı ile duyuruldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER