Tavas’ta birçok alanda peyzaj ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdüren Tavas Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yoğun mesai harcıyor.

Tamamen yenilenerek bambaşka bir görünüme kavuşan Bağpazarı’nda ekipler, mevsimsel çiçek dikimi ve yeşillendirme çalışmalarını tamamladı.

Tavas’ın her yönü ile çehresinin değiştirilmesi ve güzelleştirilmesi hedefleri doğrultusunda park, bahçe ve yeşil alan çalışmalarına büyük önem veren Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, “Özellikle yaz mevsiminde serin havası dolayısıyla vatandaşlarımızın uğrak yeri olan, ailelerimizin ve çocuklarımızın daha yeşil bir ortamda huzurlu ve güzel bir şekilde vakit geçirmeleri, gelen misafirlerimizin de dinlenmeleri ve ihtiyaçlarını karşılamaları için Bağpazarımızı tamamen yeniledik. Farklı renk ve türde birçok çiçek ve çimlendirme ile çehresini değiştirdiğimiz Bağpazarımızı estetik bir görünüme kavuşturduk. Otomatik sulama sistemleriyle de hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf ediyoruz. Bağpazarımızın özellikle çevresinde bulunan, gelen misafirlerimizin de rahatsız olduğu görüntü ekiplerimiz tarafından temizlendi. Bu bölgede yeni yürüyüş yollarını tamamladık. Oturma bankları yerleştirerek vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Tavasımızın sahip olduğu güzellikleri en iyi şekilde değerlendirmek ve estetik dokunuşlarla İlçemizin hem havasını hem de fiziki yapısını değiştirmek amacıyla çalışmalar yapmaya, ilçemize güzellik katacak hizmetleri, projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.