Güngör, nazik misafirperverlikleri için İbanoğlu'na teşekkür ederken, milli futbol takımına da başarılar diledi. AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Ahmet İbanoğlu'nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Ahmet İbanoğlu, Denizli'nin önemli isimlerinden biri olarak MHK Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından, Yücel Güngör tarafından makamında ziyaret edilerek tebrik edildi. 

Başarılı Görev Dilekleri

Başkan Yücel Güngör, ziyaret sırasında Ahmet İbanoğlu'na görevinde başarılar diledi. Güngör, "Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Başkanı hemşehrimiz Ahmet İbanoğlu’nu ziyaret ederek görevinde başarılar diledik. Kendilerine nazik misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum," dedi. Ziyaretin oldukça samimi bir ortamda geçtiği ve Denizli'nin spor alanındaki temsilcisinin MHK'deki yeni görevine en iyi şekilde adapte olması için destek mesajlarının verildiği belirtildi.

Milli Takıma Destek

Güngör, Ahmet İbanoğlu'nun MHK Başkanı olarak yapacağı çalışmaların Türk futboluna önemli katkılar sağlayacağını vurguladı. Ayrıca, milli futbol takımına da desteklerini ileten Güngör, "Milli Futbol Takımımıza şimdiden başarılar diliyorum," diyerek, milli takımın uluslararası arenada göstereceği başarıların ülke için büyük önem taşıdığını ifade etti.

Tatilcilerin dönüş çilesi başladı Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Nazik Misafirperverlik İçin Teşekkür

Ziyaret sırasında Ahmet İbanoğlu'nun misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yücel Güngör, "Kendilerine nazik misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum," dedi. Bu nazik ziyaretin, Denizli'nin önemli isimlerinin birbirine verdiği desteği ve dayanışmayı göstermesi açısından büyük öneme sahip olduğu vurgulandı.

Denizli'nin Gururu Ahmet İbanoğlu

Ahmet İbanoğlu, Denizli'nin yetiştirdiği önemli spor adamlarından biri olarak TFF Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı görevine atanmıştı. İbanoğlu'nun MHK Başkanı olarak Türk futbol hakemliğinde önemli reformlara ve yeniliklere imza atması bekleniyor. Yücel Güngör'ün bu ziyareti, Denizli'nin spor alanındaki temsilcilerine olan desteğini bir kez daha gözler önüne serdi.