DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, Ankara programının ilk etabı olarak: T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Sn. Fatih Turan'ı ziyaret etti. Toplantıda, Bozkurt OSB ve Makina İhtisas OSB projelerinin gidişatı ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Güneş enerji bölgelerinin oluşturulması ve sanayicimizin hizmetine sunulması konusunda bakanlıklar düzeyindeki gelişmeler hakkında bilgi alındı. Ziyaret sonrası Başkan Kasapoğlu, misafirperverlikleri ve OSB projelerindeki destekleri sebebiyle Sn. Turan'a teşekkür etti.

Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız ile Toplantı

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu , Denizli Milletvekili Sn. Ahmet Yıldız'ı Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki makamında ziyaret etti. Toplantıda Bozkurt OSB ve Makina İhtisas OSB projeleriyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Projelerin sonraki süreçte nasıl ilerleyeceği, altyapı hizmetleri, parselasyon ve yatırımcılar gibi konu başlıkları kapsamında istişarelerde bulunulan toplantı sonrasında Başkan Kasapoğlu, Sn. Yıldız'a misafirperverlikleri ve OSB projelerindeki daimi destekleri için teşekkür etti.

Büyükşehir yatırımlarına tam not Büyükşehir yatırımlarına tam not

Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürü ile Model Fabrika Toplantısı Başkan Kasapoğlu, Ankara programının son etabı olan model fabrika toplantısı için T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdürü Prof. Dr. Sayın İlker Murat Ar, Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcısı Sn. Hülya Öztoprak Yılmaz ve Verimlilik Uygulamaları Dairesi Başkanı Sn. Gül Taşkıran Battal ile bir araya geldi. Sanayide verimliliği arttırmak gayesiyle, Denizli Sanayi Odası ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı işbirliğiyle kurulacak olan model fabrikanın fizibilite ve planlaması üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Kasapoğlu, " Denizli Programı kapsamında odamızı ziyaret eden T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Mustafa Varank tarafından bizlere verilen model fabrika kurulumu görevine binaen, bugün ilk temaslarımızı gerçekleştirdik. Türkiye'de şu aktif durumda olan 8 model fabrika serisine bir yenisini şehrimiz sınırları içerisinde kazandırmak için düğmeye bastık. Şehrimize ve ülkemizi hayırlı olmasını dilerim." ifadelerini kullandı ve misafirperverlikleri ve çözüm odaklı yaklaşımları için Sn. Ar'a teşekkür etti