MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz mesajında şu ifadelere yer verdi;

Kurban Bayramı’nın manevi huzuru ve sevinciyle dolu olduğumuz bu mübarek günlerde, sizlere ve ailenize en içten dileklerimi sunuyorum. Bayramlar, sevdiklerimizle bir araya gelerek, paylaşmanın, yardımlaşmanın ve birlik olmanın en güzel örneklerini yaşadığımız, kalplerimizi sevgi ve hoşgörüyle dolduran özel zamanlardır.

DTO İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri 20 bin kişiye ulaştı DTO İstihdam Fuarı ve Kariyer Günleri 20 bin kişiye ulaştı

Bu anlamlı günde, kurbanlarımızın kabul olması, dualarımızın semaya yükselmesi ve evlerimize bereket, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle... Sevdiklerinizle bir arada, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.

Bayramlar, aynı zamanda yardımlaşmanın ve paylaşmanın da simgesidir. İhtiyaç sahiplerini hatırlamak, onların yüzünde bir tebessüm oluşturmak, bayramın ruhunu en güzel şekilde yaşamak demektir. Bu bayramda da bu güzel geleneği yaşatmanızı ve etrafınızdaki herkese sevgiyle yaklaşmanızı diliyorum.

Bu mübarek günlerde, yüreklerimizdeki kırgınlıkları bir kenara bırakarak, sevgi ve hoşgörünün egemen olduğu, dargınlıkların sona erdiği, kardeşlik ve dostluk bağlarının güçlendiği bir bayram geçirmemiz en büyük arzumdur. Bayramın, sizlere ve sevdiklerinize, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Ayrıca, bu bayram vesilesiyle ülkemizin ve tüm İslam aleminin barış ve esenlik içinde olması, dünya genelinde birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi en büyük dileğimdir. Bayramların güzelliği, paylaştıkça artar; bu yüzden bu bayramı da sevgi ve saygı içinde, dostluklarımızı pekiştirerek, güzel anılar biriktirerek kutlayalım.

Bayramınız mübarek, gönlünüz ferah olsun. Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu ve huzurlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle...”