BİLAL UÇAR YENİDEN BAKAN YARDIMCISI OLUYOR

Ankara'da şu sıralar bu kulis konuşuluyor.. Adalet Bakan Yardımcısı Hilmi Bilgin'in AK Parti'nin Sivas Belediye Başkan adayı olarak açıklanmasının ardından boşalan bakan yardımcılığı koltuğuna Denizlili tecrübeli eski bakan yardımcısı ve milletvekili Bilal Uçar'ın getirilmesinin planlandığı öne sürüldü.. Detaylar bu köşede..

DENİZLİ MHP, CUMHUR İTTİFAKI'DAN BEKLEDİĞİNİ ALAMADI!

Ak Part'nin Denizli ilçe adayları dün belli olurken, açıklanan aday isimleri Denizli MHP ve özellikle de İl Başkanı Cafer Birtürk'ü pek memnun etmedi.. Denizli'de MHP adaylarından 2'si Cumhur İttifakı Adayı olarak açıklandı. Çal'da mevcut Başkan Fethi Akcan ve Buldan'da eski Belediye Başkanı Mustafa Fahri Şevik, MHP'li isimler olarak ittifakın adayları ilan edildi..

DOĞAN; "MERKEZEFENDİ'Yİ DENİZLİ'NİN KADIKÖY'Ü YAPACAĞIZ"

Geçtiğimiz Cuma CHP Genel merkezinden Denizli CHP tabanının yüreğine su serpen bir karar geldi. Avukat Şeniz Süzek Doğan Denizli'nin Merkezefendi ilçesinin İYİ Parti destekli CHP'li adayı olarak açıklandı. Şeniz Süzek Doğan'ın ilk açıklaması ise; "Biz Merkezefendi'ye kadın eli değmesini sağlayacağız. Bu ilçemizi; kültür, sanat, insan merkezli belediyeciliğin ve demokrasinin başkenti yapacağız. Kısacası, Merkezefendi'yi Denizli'nin Kadıköy'ü yapacağız" dedi.. Detaylar bu köşede..

YORUM EKLE

banner21

banner124