BİR VATANIMIZ VAR, UYANIK OL, SAHİP ÇIK

Pazartesi akşam saatlerinde bir haber için son dakika bilgisi verdi canlı yayında CNN Türk..Resim sergisinde Rus Büyükelçisine silahlı saldırı. O anda bende haberleri izliyordum ve içim gitti..İlk söylediğim <Allahım ne olur ölmesin>.

Ve akabinde bir vatan kaldı bir de vatan hainleri. Temizlenecek mi, elbette, hiç kuşkunuz olmasın. Bu millet bedel ödeyerek yükselmeye alışkındır. Tarihinin hiçbir anında rahatlıkla elde etmemiştir başarıları.

Fakat son olayla ilgili yüksek sesle düşüneyim dedim biraz. Bakın neler düşünmüşüm. Yorum siz değerli okurlarındır.

Lütfen dikkat ! Be Attention Please !
1- Rusya Türkiye yakınlaşması olması ABD İngiltere ve İsrail i rahatsız etti
2- Yarın Moskova'da Türkiye Rusya ve İran dışişleri bakanları toplanıyordu (İran'ın da ikna edilmesi halinde bu üçlü dünyaya korku salabilirdi)
3- BM Güvenlik konseyinde Halep'te gözlemci konusu veto edilmeden kabul edildi, beklenmiyordu..
4- Tüm dünyaya "Türkiye güvenli ülke değil, iç savaş var" mesajı vermek için sık sık olaylar, nihai amaç Türkiye'yi uluslararası kamuoyunda yalnızlaştırmak
5- En dikkat çekici olanlardan biri de ilk haberi CNN Türk'te canlı yayında Nevşin Mengü veriyor, hemde saniyeler sonra, fotoğraflar ve videosu da doğan haber ajansından anında hazır..Ve şu ana kadar milyondan fazla izlenmiştir

6- Rus savaş uçağını kim düşürdüyse, Rus büyükelçisini de o öldürmüştür. 
Rus savaş uçağının düşürülme amacı neyse, Büyükelçinin öldürülme amacı da odur.
Artık ezberlenmiş senaryolar, ama arzu edilen olmayacak merak etmeyin, çünkü hesaplar üstünde bir hesap vardır .. Allah, tuzak kuranların ve bu tuzaklara karşılık verenlerin en hayırlısıdır (ENFAL)
Okuyun hainler ve destekçileri, planınız yine tutmadı Malesef..
Rusya Devlet Duması Güvenlik Komisyonu Başkanı Slutsikiy, Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov'un silahlı saldırıda hayatını kaybetmesinin Türkiye-Rusya ilişkilerini olumsuz etkilemeyeceğini söyledi..

Güzel günler yakın Türkiyem, sabret, az kaldı. Sakın provakosyanlara kapılma, sakin ol, çekirge yakında sıçrayamayacak. Vatanımıza sahip çıkalım, bunu tüm dünyaya her zaman gösterelim, başka vazifemiz yok.

 

 

YORUM EKLE