Denizli 100. Yıl İl Halk Kütüphanesi'ni Bakan Ersoy hizmete açtı Denizli 100. Yıl İl Halk Kütüphanesi'ni Bakan Ersoy hizmete açtı

İlçe merkezinde doğalgaz hattı döşenen mahallelerdeki üst yapının en kısa sürede tamamlandığını belirten Belediye Başkanı Cengiz Arslan, “Çameli ilçe merkezimizde doğalgaz hattı için kazı yapılan bölgelerimizde, İmamlar ve Gürsu Mahallelerimizde kilit parke ve yol çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Gece gündüz ilçemize hizmet vermek için çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Kırsal mahallelerdeki üst yapı çalışmalarına da değinen Başkan Arslan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve Çameli Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekiplerimiz mahallelerimizdeki yol kumlama çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan başta olmak üzere Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve Çameli Belediyesi Fen İşleri personellerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. (İHA)