Eğitmenler Barış Yaşbala, Cenk Öncel, Fatma Kordu, Gökhan Erol, Hülya Ekici, Serhat Atik ve Serhat Yanık tarafından gerçekleştirilen ve 6 gün süren eğitim programında; e-ihracat / e-ticaret, hedef pazar analizi, gümrükleme, dijital pazarlama ve devlet destekleri gibi konu başlıkları üzerinde duruldu.

Özellikle e-ihracata yeni adım atan ya da başlamak isteyen girişimciler için dış ticaret süreçlerini anlamak adına oldukça faydalı olan eğitimde, etkin dijital stratejiler geliştirme ve uluslararası pazarlarda müşteri bulma ve müşteriyi elde tutma teknikleri detaylandırıldı.

“Ev tekstili sektöründe en önemli ülkelerden bir tanesiyiz” “Ev tekstili sektöründe en önemli ülkelerden bir tanesiyiz”

Ayrıca, hem işletmeden işletmeye (B2B), hem de işletmeden tüketiciye (B2C) satış yapan ya da yapmak isteyen firmalara çeşitli platformlarda ürün yönetimi ve sunumu hakkında çok değerli bilgiler aktarıldı.

Soru-cevap bölümleriyle interaktif bir şekilde düzenlenen eğitime ilgi oldukça yüksekti. Akademi Girişimci, Akademi Profesyonel, Akademi Junior ve Akademi Master kapsamında ihracatın her detayına değinen eğitimlerimize www.denib.gov.tr ve sosyal medya adreslerimizden ulaşılabilmektedir.