DENİZLİ BEŞLİSİ’NDEN BAŞKENT ÇIKARMASI

Millet İttifakı’nın CHP’li 5 Belediye Başkanı dün Ankara’daydı. 31 Mart ve 2 Haziran yerel seçimlerinin ardından başkan seçilen ve çoğu zaman ortak hareket etmelerinden dolayı, siyasi arenada “Denizli 5’lisi” olarak anılmaya başlanan 5 CHP’li Başkan Ankara’da da ilgiyle karşılandı.

Teoman Sancar, Yüksel Kepenek, Birsen Çelik, Kemal Kılıçdaroğlu, Gülizar Biçer Karaca, Şeniz Doğan, Hüseyin Gemi, Ali Atlı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ve Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi önce TBMM’deki CHP Grup Toplantısı’na katıldı.

ONLARI DENİZLİ SEÇTİ, ANKARA KADIN BAŞKANLARI ÇOK SEVDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu meclisteki makam odasında ziyaret eden Denizlili Başkanlar ardından İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e konuk oldu.

Şeniz Doğan, Meral Akşener, Birsen Çelik

Akşener özellikle Denizli’nin kadın belediye başkanları Şeniz Doğan ve Birsen Çelik’le yakından ilgilendi ve iki başkanla “kadın kadına” samimi fotoğraflar verdi. Başkanlara CHP’nin Denizlili Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ve CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar da eşlik etti. Ayrıntılar yarın bu köşede…

YORUM EKLE