DENİZLİ BU CUMA İZMİR’DE BULUŞUYOR

Denizli’nin İzmir’deki sesi olan İzmir Denizlililer Derneği 13 Aralık Cuma Akşamı İnciraltı Aqua Marin & Maydanoz Event Hall’da dayanışma yemeği düzenliyor. Saat; 19.00’da gerçekleştirilecek dayanışma yemeğine İzmir’de yaşayan Denizlililer ile Denizli’den gelecek davetlilerin yoğun olarak katılması bekleniyor. Dernek Başkanı Veli Kasap konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Hemşeri Bilincinin Geliştirilmesi ve Genç Nesillere Aktarılması için düzenlemiş olduğumuz geleneksel yemeğimize tüm Denizlilileri davet ediyoruz” dedi.

BU YEMEKTE “AK PARTİLİ-CHP’Lİ YOK, SADECE DENİZLİ VAR!”

Yemeğe; son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İzmir ve Denizli milletvekilleri ile Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Konak’ın Denizli Honaz kökenli Belediye Başkanı Abdül Batur, yine İzmir Balçova’nın Denizlili Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi de katılacak..

İzmir Sasalı’nın Denizlili eski Belediye Başkanı da olan İzmir Denizlililer Derneği Başkanı Kasap, “Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü İzmir’de güçlü bir Denizli Lobisi’nin oluşturulması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yemekte CHP’li, AK Partili ayrımı yok. Sadece Denizli var!” dedi.

YORUM EKLE