DENİZLİ MHP’DE 8 İLÇE BAŞKANI DEĞİŞTİ

Denizli MHP’de 12 Eylül’ün 39. Yılında adeta bir “atama darbesi” yaşandı. MHP Denizli’de, 8 ilçe başkanını değiştirdi. Ve yerlerine yeni isimleri görevlendirdi. Cafer Birtürk; “Genel Merkezimiz ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda yeni döneme taze bir nefes ve ruhla girmeyi amaçladık” dedi. MHP’nin Denizli’deki en önemli ataması ise en büyük ilçe Pamukkale’de oldu.

YILMAZ MHP PAMUKKALE İLÇE BAŞKANI ATANDI

MHP Pamukkale İlçe Başkanlığı’na Avukat Mehmet Ali Yılmaz getirildi. AK Parti’den istifa edip MHP’ye geçen ve MHP’den Pamukkale Belediye Başkan Aday Adayı olan Yılmaz, genel merkez tarafından Pamukkale İlçe Başkanlığı’na atandı. Mehmet Ali Yılmaz’ın ilçe örgütü ise şu isimlerden oluştu:; “Muktedir Öz, Hüseyin Acat, Cennet Kiriş, Seval Kovan, Ramazan Bilgiç, Erdal Selvi, Ahme Çil, Asil Türk, Kadir Aybay, Özkan Sulayıcı, Püseyin Kılınç, Murat Korkmaz, Osman Ubuz, Ahmet Kara, Yılmaz Kundakçı, Hasan Görmez, Mahmut Kurt, Keziban Yurtsever ve Gültekin Kızılkayalı .”

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk

12 EYLÜL MAĞDURU CAFER BİRTÜRK’TEN 12 EYLÜL’DE “DARBE GİBİ” OPERASYON

12 Eylül 80 Darbesi’nde Mamak Cezaevi’nde hapis yatan dönemin önde gelen Ülkücülerinden MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, 12 Eylül’ün 39’uncu yılında adeta darbe gibi bir operasyonu duyurdu. Denizli MHP’nin 8 ilçe Başkanı 12 Eylül’de görevlerinden alındı ve yerlerine yeni ilçe başkanları atandı. Siyasi çevreler olayı; “12 Eylül Mağduru Ülkücü Cafer Birtürk 12 Eylül’de bu kez Denizli MHP’de darbe gibi operasyon yaptı” diye yorumladı.

AJDA PEKKAN ‘IN DENİZLİ KONSERİ OLMASI EN ÇOK O’NU SEVİNDİRDİ?

Türkiye’nin Süperstar ünvanlı sanatçısı Ajda Pekkan Denizli’ye geliyor. 23 Eylül 2019 pazartesi akşamı Ziya Tıkıroğlu Açık Hava Tiyatrosu sahnesinde bir konser gerçekleştirilecek olan Ajda Pekkan, “affetmem seni, alışmak sevmekten zor, aşka inanma, aynen öyle, baksana talihe, boşvermişim dünyaya” gibi parçalarını seslendirecek. Peki, Ajda Pekkan’ın yeniden Denizli’ye gelişine kentte en çok kim sevindi dersiniz! Ajda Pekkan’ın Denizli konseri öncesi adeta alarma geçen ve hayranı olduğu ünlü yıldız için hediyeler hazırlayan Denizlili isim yarın bu köşede..

Necip Helvacı

AJDA PEKKAN’I NECİP HELVACI BEKLİYOR!

Evet, Denizli’de ünlü sanatçı ve Türk müziğinin divası Ajda Pekkan’ı en çok seven ve şu sıralar yolunu gözleyen bir tanıdık isim var. Bu isim Hacı Şerif yani; Necip Helvacı’dan başkası değil. Denizli’ye gelen bütün ünlü sanatçıların, sporcuların ve politikacıların uğrak yeri olan Hacı Şerif’in kurucusu Necip Helvacı tam anlamıyla bir Ajda Pekkan hayranı. Mütemadiyen İstanbul’a Ajda Pekkan’ın en sevdiği tatlı ve şekerlemeleri kargolayan Necip Helvacı “Ajda Hanım için sürprizlerim var” diyor. Ve Denizli’ye geliş tarihi olan 23 Eylül tarihini adeta iple çekiyor.

Ajda Pekkan

HASAN ARACI KIZINI EVLENDİRİYOR

AK Parti’nin Pamukkale eski İlçe Başkanı İşadamı Hasan Aracı kızını evlendiriyor. Aynı zamanda Denizli Fırıncılar Odası’nın unutulmaz Başkanlarından Kemal Aracı’nın da torunu olan Seda Aracı ile kentin önde gelen ailelerinden Bozbay’ların oğlu Erdenay Bozbay 14 Eylül’de nikahlanarak dünya evine girecek. Yemekli nikah töreni 14 Eylül Cumartesi günü (yarın) saat: 14.00’de Göveçlik Yolu’nda Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecek. Seda Aracı’nın anne babası Tülay-Hasan Aracı ile Erdenay Bozbay’ın anne-babası Münevver-Arif Bozbay tüm Denizlilileri çocuklarının bu mutlu gününde birlikte olmaya davet etti. Biz de DRT Denizli olarak; Seda-Erdenay Bozbay’ı mutluyor, mutluluklar diliyoruz.

AK Parti Pamukkale eski İlçe Başkanı Hasan Aracı

YORUM EKLE