DENİZLİSPOR SÜPER LİG’İN “SAHA DIŞINDA EN ÜNLÜ TAKIMI” OLDU!

15 Ağustos’ta Fethiye'de bir restoranda çıkan tartışma sonrası polis tarafından darp edilerek gözaltına alındığı iddiasıyla şikayetçi olan Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin bu kez de kulüp binasındaki basın toplantısı sırasında bir talihsizliğe uğradı.

Tam kadro olarak basının karşısına çıkan ve son günlerde yaşananlar ile ilgili basın açıklaması gerçekleştiren Denizlispor yönetimi; toplantı devam ederken toplantı salonuna girmek isteyen Denizlispor eski Başkanlarından Süleyman Urkay ve ekibi kapıya dayanınca toplantıyı kesmek durumunda kaldı. Eski Başkan Urkay ve beraberindekiler ile kulüp çalışanları arasında tartışma çıktı.

Polis olaya müdahale etti. Eski Başkan Süleyman Urkay “bizim hakkımızda iddialarda ve suçlamalarda bulunduklarını öğrenince biz de toplantıyı katılmak istedik” derken. Kulüp Başkanı Ali Çetin yaptığı açıklamada “Yarası olan gocunuyor. Gerçekten üzücü bir durum. Kamuoyunun taktirine bırakıyoruz. Bu yaşanan olay beni ve yönetimimizi çok üzdü. Bu arkadaşımız yıllarca başkanlık yapmış birisi kendisine de hiç yakıştıramadık” dedi.

Kısacası Süper Lige çok iyi bir başlangıç yapan Horozlar; bu polülaritesini koruyamadı. Ve Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin’in adının karıştığı “saldırı, kavga ve olaylar” ile adeta Süper Lig’in “yeşil sahalalar dışındaki en ünlü takımı” haline geldi.

YORUM EKLE