Denizli’nin markalaşması ve ürünlerinin dünya çapında tanınması amacıyla Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği tarafından organize edilen Design Hub’un büyük beğeni topladı. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi salonlarında yapılan gala gecesine Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve Yönetimi, iş dünyası dernek başkanları, ünlü modacılar, akademisyenler ve davetliler katıldı.

Gala gecesinde konuşan Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Mukaddes Başkaya, tüm firmalara teşekkür ederek, Denizlili firmaların ürettiği ürünlerin bu akşam görücüye çıkacağını ve çok heyecanlı olduklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından Denizli firmaların hazırlamış olduğu ürünlerin sergilendiği defileye geçildi. Firmalar son koleksiyonlarının tanıtımını yaptı. Davetliler kreasyonlarının gösterildiği kısa filmleri de dakikalarca alkışladı.

Başkan Kepenek Türkiye 2.’si olan genç kuaförü kutladı Başkan Kepenek Türkiye 2.’si olan genç kuaförü kutladı

Ardından hem katılımcı firmalara hem de sponsorlara plaket verildi. Gecenin sonunda tüm katılımcılar Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle salondaki Büyük Türkiye Orkestrası’nın seslendirdiği marşlara eşlik ederek bayrak salladı