Büyükşehir yatırımlarına tam not Büyükşehir yatırımlarına tam not

Her yıl geleneksel olarak bir araya gelen Dentaş emeklileri bu yılda geleneği bozmadı.  Etkinlikte bir araya gelen emekliler eski günleri yad edip hasret giderdiler.

Denizli’nin göz bebeği olan Dentaş Oluklu Mukavva Sanayisinde yıllarca çalışıp emekliliğe ayrılan Dentaş emeklileri bu yılda bir araya gelmenin mutluluğunu aileleriyle birlikte tekrar yaşadı. Dentaş emeklilerinin düzenlediği geleneksel buluşmasına, Dentaş şirketine yıllarca emek vermiş şirketin geçmiş dönem sahiplerinden genel müdürlerine, yöneticilerinden en alt kademesinde çalışıp emekliliğe ayrılan çalışanları ile aileleri katıldı.

Osman Uzunoğlu’nun organize ettiği ve PASVAK Aşevi tesislerinde düzenlenen etkinlikte bir araya gelen emekliler eski günleri yad edip hasret giderdiler. Etkinlikte ayrıca Dentaş eski Genel Müdürü Turhan Ülkü, çalışma yıllarındaki deneyim ve yaşadıklarını kaleme aldığı Ceviz Ağacı kitabını eski mesai arkadaşlarına imzalayıp hediye etti.

Keyifli geçen ve özlemlerin giderildiği, anıların anırtılıp bazen duygulanan bezende duygusal anların yaşandığı etkinlikte bir sonraki yıl tekrarlanması sözü verildi