Denizli OSB’de, Tekstil sektöründe yenilikçi çözümler konuşuldu Denizli OSB’de, Tekstil sektöründe yenilikçi çözümler konuşuldu

DOSTEK Koleji 4’üncü Geleneksel Keşkek Günü ve Mezuniyet Töreni’ne; Honaz Kaymakamı Serkan Kaya, Honaz İlçe Nüfus Müdürü Hüseyin Yılmaz, Honaz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Numan Turan, Sosyal Güvenlik Kurum Müdürü Zeynep Bakırcı, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yaymanoğlu, Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, bölgede faaliyet gösteren sanayiciler, DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

DOSTEK Koleji bando takımının gösterisi, keşkek ve lokma ikramı ile başlayan törende DOSTEK Koleji Halk Oyunları Ekibi yaptığı zeybek gösterisi ile büyük beğeni topladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesinin ardından açılış konuşmasını DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu yaptı. Müdür Dumlu, mezun olan gençlere üniversite ve iş hayatlarında başarılar dileyerek; dürüstlük, saygı ve çalışmaktan hiç vazgeçmemelerini öğütledi.

Okulu birincilikle bitiren Anadolu Meslek Programı (AMP) 12'ci sınıf öğrencisi Halil Köse ve Anadolu Teknik Programı (ATP) 12'ci sınıf öğrencisi Tayyibe Tuğba Kahraman’a hediyelerini Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derya Baltalı, Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yaymanoğlu verdi. Okul birincileri verdiği emeklerden dolayı DOSTEK Koleji Müdürü Saadettin Dumlu’ya plaket takdim ettiler ve yaş kütüğüne isimlerini çaktılar. (İHA)