Kasapoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

Denizli OSB’de, Tekstil sektöründe yenilikçi çözümler konuşuldu Denizli OSB’de, Tekstil sektöründe yenilikçi çözümler konuşuldu

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı 19 Mayıs 1919 tarihini coşkuyla kutluyoruz. Bu anlamlı gün, gençlerimizin geleceğe umutla bakmasını, vatan sevgisiyle dolup taşmasını sağlayan bir bayramdır.

Gençlik, ülkemizin teminatıdır. Onların bilgiyle donanmış, ahlaki değerlere sahip, vatanına ve milletine bağlı bireyler olarak yetişmesi, Türkiye’nin aydınlık yarınlara yürümesinde kilit rol oynar. Bu nedenle gençlerimize her zaman güveniyor, onların enerjisine, azmine ve vizyonuna inanıyoruz.

Spor ise sağlıklı bir yaşamın temel taşıdır. Gençlerimizi sporla buluşturmak, onları fiziksel ve zihinsel olarak güçlendirmek, toplumumuzun refahını artırmak için önemlidir. Sporun birleştirici gücüne inanıyor, gençlerimizi spora teşvik ediyoruz.

Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın kahramanlarını ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımızı bir kez daha yineliyoruz.”