BAHAETTİN SERT’DEN 168 BİN LİRA’LIK BAĞIŞ

Denizlili Hayırsever Bahaettin Sert, imece usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına 168 bin Lira’lık destekte bulundu.

BAHAETTİN SERT’DEN 168 BİN LİRA’LIK BAĞIŞ

Denizlili hayırseverler tarafından imece usulü yaptırılacak olan Pamukkale Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına bir destek de hayırsever Bahaettin Sert’den geldi. Hayırsever Sert; okulun yapımı için 168 bin Lira yardımda bulundu. Bağış için Denizli Valiliği’nde protokol imzalandı.

Makamda gerçekleşen protokol törenine; Vali Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve hayırsever Bahaettin Sert katıldı. Denizli’nin hayırseverlik alanında Türkiye’ye örnek olduğunu ifade eden Vali Karahan, eğitime verilen desteğin önemine vurgu yaparak; Hayırsever Bahaettin Sert’e Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na katkılarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Karahan ve Hayırsever Bahaettin Sert tarafından imzalandı. Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesi’nde toplam 4 bin 419 metrekare inşaat alanına sahip olan okul; 24 derslik, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205