Bambaşka bir kavramla geliyorlar

Süleyman Yalçın, Eren Sarıkaya ve Onur Ülkeroğlu tarafından kurularak Denizli’de hizmet vermeye başlayan ve KPSS alanında adından söz ettiren PEGEM Akademi, başarısını Kavram Kurs Merkezi ile devam ettirecek. 9-10-11 ve 12’nci sınıf öğrencileriyle mezun olan öğrencilere farklı bir sistem ile eğitim verecek olan Kavram Kurs Merkezi, ‘Aynı Başarı Bambaşka Bir Kavram!’ sloganıyla Denizli’de eğitim sektörüne büyük katkı sağlayacak.

Bambaşka bir kavramla geliyorlar

Süleyman Yalçın, Eren Sarıkaya ve Onur Ülkeroğlu tarafından kurularak Denizli’de hizmet vermeye başlayan ve KPSS alanında adından söz ettiren PEGEM Akademi, başarısını Kavram Kurs Merkezi ile devam ettirmeyi amaçlıyor. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan PEGEM Akademi ve Kavram Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Süleyman Yalçın, “Öğrencilerimize güzel hizmetler vererek onların güvenini kazanmayı başardık. Verdiğimiz güzel hizmetin doğrultusunda velilerimiz ve öğrencilerimiz, üniversiteye hazırlık anlamında bizlerden kurs talebi üzerine bizler de ulusal bir marka olan Kavram Kurs Merkezini açmaya karar verdik. PEGEM Akademi KPSS kursunda gösterdiğimiz başarıyı, Kavram Kurs Merkezinde de göstermeyi hedefliyoruz. Kaliteli eğitim köklü bir deneyimle mümkündür. Ve biz bilimde çağdaş, fikirde özgür kalan nesiller için önce her çağı doğru okuduk. Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren, her öğrencinin iyi bir eğitimi hak ettiğine inandık. Tarafsızlığı ilke edinen ve bizimle aynı eğitim tutkusunu paylaşan öğretmenlerimizle, hedeflerine ulaşmak isteyen öğrencilerimizin pusulası olduk. Yetmedi, Kavram ve yayınlarıyla ülkemizin dört bir yanındaki öğrencilerin başarı hikâyesinde yer aldık” dedi.

“ÖĞRENCİLERİMİZE YOĞUN ÇALIŞMA PROGRAMI HAZIRLIYORUZ”

Kurs merkezinin çalışmasına ilişkin açıklama yapan Yalçın; “9,10 ve 11. Sınıflara ara yazılı çalışması, 12. Sınıflara ve mezunlara ise üniversiteye hazırlık sınavı kursu veriyoruz. Bunları yaparken öğrencilerimize yoğun bir çalışma programı hazırlıyoruz. Yaptığımız deneme sınavları ve yayınlarımızla öğrencilerimize destek olmaya çalışıyoruz. Yeterlilik bazlı ölçme-değerlendirme çalışmaları ile öğrencilerimizin daha ileri kavramlarda başarıyı deneyimlemesi için temel kavramlardaki boşluklarını dijital platformlarda tespit ediyor, akıllı etütler ile bütün öğrencilerimizin aynı öğrenme düzeyine erişmesini sağlıyoruz. Kavramda tüm ölçme-değerlendirme süreçlerini ortak bir takvimde yönetiyoruz. Tecrübeli ve disiplinli öğretmenlerimizin hazırladığı nitelikli sorularla yaptığımız provalar ile öğrencilerimizin kendi öğrenimleri konusunda daha fazla sorumluluk alarak ilerlemelerine yönelik çalışmalar yapıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER