Çivril Atasay Kamer MYO 23’üncü dönem mezunlarını verdi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu (MYO), 23’üncü dönem mezunlarını düzenlenen törenle uğurladı.

Çivril Atasay Kamer MYO 23’üncü dönem mezunlarını verdi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu (MYO), son sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.

Törene; Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sami Gökhan Özkal, Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Dündar Kök, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Çivril Yurt Müdürü Mehmet Kırboğa, Çivril İlçe Halk Eğitim Müdürü Ramazan Eroğlu ile akademik ve idari personelin yanı sıra öğrencilerin aileleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tören açılış konuşmalarıyla devam etti.

Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Dündar Kök, konuşmada şunları kaydetti:

“Ne var ki bugün sevincimiz buruk, 23 Mayıs 2019’da meydana gelen elim kaza sonucu değerli öğrencilerimizden Ebru Durak ve Halit Abatay’ın aramızdan ayrılışı bizi ziyadesiyle üzmüştür. Bu nedenle mezuniyet törenimizin planlanandan daha sade şekilde devam edeceği bilgisini anlayışla karşılayacağınızı umarım. Çocuklarımıza tekrar Allah’tan rahmet; kederli ailelerine, arkadaşlarına ve hepimize sabırlar niyaz ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından tören, dönem birincisi Bilgisayar Programcılığı Programı öğrencisi Harun Turcan’ın mezuniyet kütüğüne plaket çakması ve ardından dereceye giren öğrencilere ve tüm mezunlara ödülleri ve belgeleri ilçe protokolü ve öğretim üyeleri tarafından takdim edilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 16:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Betül yagac
Betül yagac - 3 yıl Önce

Kayıtlar ne zaman son?

SIRADAKİ HABER