Denizli MEM’de eTwinning ödülü heyecanı

Denizli’de, eTwinning Ulusal Kalite Etiketi, Avrupa Kalite Etiketi, Ulusal Kalite Etiketi Levhası, Avrupa Kalite Etiketi Levhası ile eTwinning Okul Unvanı alan öğretmenler ve okulların belgeleri; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından verildi.

Denizli MEM’de eTwinning ödülü heyecanı

Denizli’de E-Twinning Ulusal Kalite Etiketi, Avrupa Kalite Etiketi, Ulusal Kalite Etiketi Levhası, Avrupa Kalite Etiketi Levhası ile eTwinning Okul Unvanı alan öğretmenler ve okullar için ödül töreni düzenlendi.

Müdürlüğün toplantı salonunda gerçekleştirilen törene; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Geçtiğimiz yıllarda öğretmenlere eğitimler gerçekleştirildiğini belirten Müdür Oğuz; “2018-2019 eğitim ve öğretim yılında il genelinde bine yakın öğretmeniz ve idarecimize yönelik bilgilendirme toplantıları düzenlendi. Eğitimlerle proje yapan ve yardıma ihtiyaç duyan öğretmenlere eTwinning portalı tanıtıldı. İlimizde eTwinning portalına 731 okuldan 2 bin 210 öğretmenimiz bin 200 proje ile kayıtlı durumdadır. Okullarımızı ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi. Yapılan konuşmanın ardından Müdür Oğuz, öğretmenler ve okulların belgelerini takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205