Eğitimde dev işbirliği

Kurulduğu günden bu yana eğitim alanındaki başarılarıyla dikkat çeken Pusulam Koleji, yoluna, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak devam edecek. İki okul arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Eğitimde dev işbirliği

2015 yılında Denizli’de faaliyete geçen, anaokulundan üniversiteye kadar eğitim veren Pusulam Koleji, Mektebim Koleji’yle yaptığı işbirliği çerçevesinde yoluna, Mektebim Koleji Pusulam Kampüsü olarak devam edecek.

Pusulam Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Deniz ve Mektebim Koleji Genel Müdürü Hamit Birben işbirliği protokolü için imzaları attı.

Yapılan işbirliğinin Denizli eğitime çok katkısı olacağını vurgulayan Serkan Deniz, “Güçlü bir eğitim kadromuz vardı bu işbirliğiyle, gücümüze güç katacağız. Tam bir Avrupa okulu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İşbirliği Denizlimize hayırlı olsun” dedi. Mezun olacak öğrencilerin çift diploma hakkına sahip olacağının altını çizen Deniz “Kanada ve Amerika’da da okullarımız var. Londra’daki okulumuz da açılmak üzere. Bizim okulumuzdan mezun olacak öğrenciler, çift diploma hakkına sahip olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER