Honaz MYO 20. dönem mezunlarını verdi

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet sevinci yaşandı. Yüksekokulun 20. döneminde öğrenim hayatını başarıyla tamamlayan 500 öğrenci, düzenlenen törenle mezun oldu.

Honaz MYO 20. dönem mezunlarını verdi

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Honaz Meslek Yüksekokulu’nun (MYO) 20. dönem mezunları için tören düzenlendi. Honaz Belediyesi Kapalı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen mezuniyet törenine; PAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Duran, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz, Honaz MYO akademik personeli, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan törenin açılış konuşmaları, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Hülya Kabakçı Karadeniz tarafından yapıldı. Açılış konuşmalarının ardından Başkan Kepenek ve Rektör Yardımcısı Atar da günün anlam ve önemine dair konuşmalarını yaptı. Okul birincilerinin yaş kütüklerine plakalarını çakmasının ardından PAÜ Halk Oyunları ekibi, izleyicilere birbirinden güzel folklor gösterilerini sundu. Konuşmaların ve gösterilerin ardından yüksekokuldan mezun olan ve törene katılım sağlayan 500'e yakın öğrenci, hep birlikte keplerini havaya attı. Keplerini havaya atan ve mezuniyet sevincini yaşayan öğrenciler daha sonra sanatçı Selinay'ın söylediği şarkılar eşliğinde aileleriyle birlikte doyasıya eğlendir. Törende Denizli Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı da kısa bir konser verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER