Kahvaltının geliri Z-Kütüphane olacak

Denizli Eğitim Derneği’nce Polisevi’nde düzenlenen kahvaltının geliri; Honaz İlçesi’ne bağlı Kocabaş Mahallesi’ndeki Atatürk Ortaokulu’nda yapılması planlanan Z-Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane) oluşturulmasında kullanılacak.

Kahvaltının geliri Z-Kütüphane olacak

Denizli Eğitim Derneği tarafından Honaz İlçesi’ne bağlı Kocabaş Mahallesi’ndeki Atatürk Ortaokulu’nda yapılması planlanan Z-Kütüphaneye (Zenginleştirilmiş Kütüphane) katkı sağlamak amacıyla Polisevi’nde kahvaltı düzenledi.Kahvaltıya; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli Eğitim Derneği Başkanı İzzet Özer, Başkan Yardımcısı Feden Çığman, dernek üyeleri ve eğitim gönüllüleri katıldı.

Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz; “Bugün çok anlamlı bir etkinlikte sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Honaz ilçemiz Kocabaş mahallesinde eğitimlerine devam eden öğrencilerimizin yenilikçi bir anlayışla dizayn edilen kitaplarla birlikte teknolojiyi bünyesinde barındıran bir kütüphaneye kavuşturacağız. Çağımızda en kıymetlisi bir zaman diğeri de bilgiye ulaşmaktır. Bugün yaptığımız etkinlikte çocuklarımızın bilgiye ulaşmalarında ki en önemli adres olan kitapların yer aldığı kütüphane yapımı için bir araya geldik. Bu etkinliğe vesile olan Denizli Eğitim Derneğimiz başkanı ve üyelerine eğitim camiası adına çok teşekkür ederim. İlimiz eğitim aşığı olan bir şehir. Sizlerin sayesinde Denizli eğitimde her zaman lider bir şehir” dedi. Program sonunda eğitime yaptıkları katkılardan dolayı Dernek Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine Müdür Oğuz tarafından Teşekkür Belgeleri takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193