MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ’NDE ÖĞRENİM YARDIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Merkezefendi Belediyesi’nden öğrenim yardımı alacak 3 bin ortaokul ve lise öğrencisi açıklandı. Öğrenim yardımı sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler http://www.merkezefendi.bel.tr/ resmi internet adresinden sonucu görüntüleyebilecek.

Kurulduğu günden bugüne kadar eğitim öğretim alanına yaptığı yatırımlar ve destekle bilinen Merkezefendi Belediyesi, bu yıl da yine rekor sayılabilecek sayıda ortaokul ve lise öğrencilerine öğrenim yardımı yapacak. Değerlendirmenin bilgisayar programı üzerinden yapıldığı, bu uygulama ile gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşıldığı öğrenildi. Aylık 100 TL olarak yapılacak yardımlar Mayıs ayına kadar devam edecek.

Öğrenim yardımı sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler, http://www.merkezefendi.bel.tr/ resmi internet adresinden sonucu görüntüleyebilecek. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Onlara hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Onlar için hep daha fazlasını yapmak istiyorum. Bize müracaat eden her iki öğrenciden birine öğrenim yardımı çıkardık. Onlar için daha büyük hizmetler yapmaya ve bunu her yıl daha da artırmaya kararlıyız” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 17:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurcan çokyiğit
Nurcan çokyiğit - 2 yıl Önce

Allah razı olsun başkanım sizden

SIRADAKİ HABER