Milli Eğitim Müdürü Ekici’den okullara ziyaret

2022-2023 eğitim-öğretim yılı uyum haftasında İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Pamukkale Ahmet Hanife Paralı Anaokulu ve Vakıfbank İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen, öğrenci ve velileri ile bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Ekici’den okullara ziyaret

İlk olarak Pamukkale Ahmet Hanife Paralı Anaokulunu ziyaret eden Müdür Ekici ilk defa okulları ile tanışan anaokulu miniklerinin heyecanına ortak oldu. Öğrencilerle sohbet eden Müdür Ekici, öğrencilere balon hediye ederek, onlarla birlikte çeşitli etkinlikler yaptı.

Pamukkale Ahmet Hanife Paralı Anaokulu bahçesinde velilerle bir araya gelen Müdürü Ekici “2022-2023 eğitim öğretim yılında ilimizde okul öncesi 5 yaş grubunda okullaşma oranımız neredeyse %100 oldu. İlkokul öncesi okul öncesi eğitimin önemini yıllardır vurguluyoruz. Bakanlığımız bu yaz döneminde de okul öncesi eğitime büyük yatırımlar gerçekleştirdi. İlimizde de anaokullarımızda iyileştirmeler yapıldı. Yeni anaokullarımız açılarak okullarımıza Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bakanlığımızca malzeme desteği yapıldı. Eğitimde işin en güzel taraflarından biri siz velilerimizin desteğini arkamızda hissetmek oluyor. Bizler öğrenci ve velilerimize hizmet için buradayız. Bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER