Müdür Oğuz; “Bir yıllık sürede büyük yol kat ettik”

Merkezefendi ve Pamukkale ilçesinde görevli okul-kurum müdürleri ile bir araya gelen Milli Eğitim İl Müdürü Mahmut Oğuz, 2023 Eğitim Vizyonu’nun açıklanmasının ardından bir yıl geçtiğinin altını çizerek; “Geçen bir yıllık sürede Denizli olarak büyük yol kat ettik. Geldiğimiz noktayı daha da ileri taşımak için yeni eğitim öğretim yılı planlamalarımızı yaptık” dedi.

Müdür Oğuz; “Bir yıllık sürede büyük yol kat ettik”

Honaz İlçesi’nde başlayan 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 2023 Eğitim Vizyonu değerlendirme ve planlama toplantıları; Merkezefendi ve Pamukkale İlçesi’nde görevli okul-kurum müdürleri ile son buldu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkzefendi İlçesi’ndeki okul-kurum müdürleri ile Barbaros Kız İmam Hatip Lisesi’nde, Pamukkale İlçesi’nde görevli okul-kurum müdürleri ile Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

2023 Türkiyesinde Denizli’nin geldiği nokta ile bu vizyonun en değerli halkası olması için verimli bir yılı geride bıraktıklarını söyleyen Müdür Oğuz; “İlçelerimizde eğitim yöneticilerimiz ile değerledirmeler yaptık. Yöneticilerimzi ve öğrtmenlerimiz ilimizin her bir köşesinde eğitim adına geleceğimiz adına önemli çalışmalara imza attılar. Gittiğimiz ilçelerde de bunları yakından gördük. Her bir mesai arkadaşıma teşekkürlerimiz iletiyorum. 2023 Eğitim Vizyonu bakanımız tarafından 2018 Ekim ayında açıklanmasının ardından yaklaşık bir yıl geçti. Geçen bir yıllık sürede Denizli olarak büyük yol kat ettik. Geldiğimiz noktayı daha da ileri taşımak için yeni eğitim öğretim yılı planlamalarımızı yaptık. 2023 Eğitim Vizyonumuzda belirlenen hedefler doğrultusunda okul öncesinden tutunda mesleki eğitime kadar çalışmalarımız sıkı bir şekilde devam ediyor. İlimiz eğitimde marka bir şehir. 2023 yılına geldiğimizde de oluşturduğumuz güçlü alt yapı sayesinde marka şehir olmaya devam edecektir. Buradan velimizlere, sivil toplum kuruluşlarımıza, hayırseverlerimize, öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER