ÖZEL BİTEK KOLEJİ’NE YOĞUN İLGİ!

Denizli’de bu yıl eğitim-öğretime başlayacak olan ve yüzde 100 devlet destekli Özel Bitek Koleji, veli ve öğrencilerin yoğun ilgisini çekiyor.

2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Denizli’de öğrencisiyle tanışacak olan Özel Bitek Koleji, son teknoloji ile donatılmış, Türk Sanayisinin ihtiyaç duyduğu donanımlı ve yüksek ahlaklı mühendis adayları ve teknisyenler yetiştirmek üzere yola çıktı. BU yıl eğitim-öğretime başlayacak olan ve yüzde 100 devlet destekli koleji, veli ve öğrencilerin yoğun ilgisini çekiyor. ‘4. Sanayi Devrimi’ne hızlı girmek için eğitim altyapılarını öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına göre tamamlayan koleji, ilk yılında veli ve öğrenciler tarafından büyük ilgi görüyor.

100’de 100 devlet destekli Özel Kolej olma özelliğini taşıyan Özel Bitek Koleji, Ankara asfaltı üzeri, Zeybek durağı üzerindeki Kolej binasında öğrenci bilgilendirme işlemlerini sürdürüyor. Sanayi kuruluşlarına ara eleman yetiştirmede de büyük bir görev üstlenecek olan Özel Bitek Koleji, geleceğin meslekleri olarak görülen; yenilenebilir enerji teknolojileri, güneş enerjisi sistemleri, endüstriyel otomasyon teknolojileri ve mekatronik eğitimi verecek.

Alanında deneyimli eğitim kadrosu ile öğrencilerine 4 yıl devlet destekli öğrenim imkanı sağlayacak Özel Bitek Koleji, Eğitim Laboratuvarları, İngilizce ve Almanca Dil Laboratuvarları, Sanat Atölyeleri ve toplam 15 laboratuvar ve geniş kütüphane kaynakları ile öğrencisine tüm imkanları seferber ediyor.

Ayrıca; MEB Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği gereğince Organize Sanayi bölgesi içi ve dışında açılan Teknik Kolej öğrencilerinin eğitim giderleri Devlet tarafından karşılandığı için, Bitek Koleji’nde eğitim görecek öğrencilere veli; öğrenci adına herhangi bir eğitim-öğretim ücreti ödemeyecek.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211