PAÜ yine önemli konukları ağırlayacak

Pamukkale Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İşletme Kulübü'nce Sadık Gurubu işbirliğinde bu yıl 9’uncusu düzenlenecek olan 'İş Dünyasında Hedef: Girişimcilik ve Liderlik' konulu konferansta birbirinden önemli konuklar yer alacak. Etkinlik, DRT’de canlı olarak yayınlanacak.

PAÜ yine önemli konukları ağırlayacak

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İşletme Kulübü'nün Sadık Grubu sponsorluğunda düzenlediği 'İş Dünyasında Hedef: Girişimcilik ve Liderlik' konulu konferansın 9’uncusu yapılacak. PAÜ Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz Kongre ve Kültür Merkezi’nde 23 Mayıs 2022 Pazartesi Günü yapılacak konferans, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektöründe başarılı isimleri ağırlayacak. Saat 09.45 start alacak olan konferans, PAÜ İşletme Topluluğu Başkanı Mehmet Çankal, Sadık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) Başkanı ve Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkan Yardımcısı Oktay Mersin ile PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak.

Açılış konuşmalarının ardından İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Dijital Türkiye Yuvarlak Masa Eşbaşkanı ve TÜSİAD SD2 Görev Gücü Başkanı Perihan İnci, Koç Holding – Otokoç Otomotiv Ford&Volvo Perakende Direktörü Tanıl Akçaoğlu, Sütaş Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili, TÜSİAD Başkan Yardımcısı ve TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Serpil Veral, PAÜ İşletme Bölümü Başkanı, İşletme Topluluğu Danışmanı Prof. Dr. Sabahat Bayrak Kök ile Opera Sanatçısı Hakan Aysev tecrübelerini aktaracak.

Gün boyu süren etkinliğin medya sponsorluğunu ise kentin önemli medya kuruluşu olan DRT yapacak. Denizli’nin Türkiye ile dünyanın 85 ülkesinde uydudan izlenebilen kanalı halinde olan DRT, konferansı canlı yayınlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER