PAÜ’de babalar ve oğulların “mezuniyet sevinci”

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nda 145 öğrenci mezun oldu, diplomasını aldı ve sağlık ordusuna katıldı. PAÜ’de Rektör Hüseyin Bağ’ın konuşması ile başlayan törenlerde ilginç “öyküler, enstantaneler ile mutluluk ve sevinç görüntüleri” ortaya çıkarken, Adalet ESKİ Bakan Yardımcısı Bilal Uçar’ın oğlu Mehmet Uçar ve Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin’in oğlu Salih Keskin de; 6 yıllık eğitimin ardından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan öğrenciler arasında yer aldı.

PAÜ’de babalar ve oğulların “mezuniyet sevinci”

Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nda 145 öğrenci mezun oldu, diplomasını aldı ve sağlık ordusuna katıldı.

PAÜ’de Rektör Hüseyin Bağ’ın konuşması ile başlayan törenlerde ilginç “öyküler, enstantaneler ile mutluluk ve sevinç görüntüleri” ortaya çıkarken, Adalet ESKİ Bakan Yardımcısı Bilal Uçar’ın oğlu Mehmet Uçar ve Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin’in oğlu Salih Keskin de; 6 yıllık eğitimin ardından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan öğrenciler arasında yer aldı.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi'nden mezun olan 145 genç doktorluğa adım attı.

Mezuniyet töreni için PAÜ Spor Salonu'nda program düzenlenirken; Tıp Fakültesi birincisi İdris Sarıkaya ve diğer öğrenciler törene katılan Vali Hasan Karahan, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Belediye Başkanı CHP'li Şeniz Doğan, Garnizon Komutan Vekili Albay Bilal Öztürk ve İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’in de elinden mezuniyet belgelerini aldı.

Tıp Fakültesi birincisi İdris Sarıkaya

Bu arada mezuniyet törenlerinde öğrencilerin anne babaları ve aileleri de hazır bulunurken, heyecan ve sevinç bir arada idi.

Törenleri baştan sona izleyen Denizli’nin tanınmış politik isimlerinden Denizli eski Milletvekili ve eski Adalet Bakan Yardımcısı Bilal Uçar oğlu Tıp Fakültesi öğrencisi Mehmet Uçar’ın diplomasını verirken, Pamukkale Belediyesi’nin İmar İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin de tıp öğrencisi oğlu Salih Keskin’in mezuniyet sevincini paylaştı ve törende diplomasını verdi.

Mehmet Keskin ve tıp öğrencisi oğlu Salih Keskin

Bilal Uçar oğlu Mehmet Uçar’a sahnede sarılıp kucaklayarak kutladı.

Bilal Uçar oğlu Mehmet Uçar

Mehmet Keskin ise oğlu Salih Keskin ve çiçeği burnunda mezun öğrencilerle resim vermeyi ihmal etmedi.

Tıp Fakültesi öğrencilerini mezun eden PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ da, tören konuşmasında; “Hayatta ne ile karşılaşırsanız karşılaşın, heves ve heyecanınızı hiç kaybetmeyin. Hiç unutmayın; dürüst çalışkan ve üretken insan bir değerdir. Çalışkan insan asla kaybetmez” dedi.

Uçar Ailesi

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER