PAÜ’lü öğrenciler başarıdan başarıya koşuyor

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) öğrencilerinin kurduğu Teknomek Ar-Ge topluluğu, projeler üretmeye devam ederken; topluluk bünyesinde yer alan takımlar, Teknofest 2019 finaline isimlerini yazdırmayı başardı.

PAÜ’lü öğrenciler başarıdan başarıya koşuyor

Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ)çatısı altında kurulan ve proje odaklı bir vizyonla yeniliklere ayak uydurmak, dijital çağdaki ihtiyaçlara cevap verebilmek adına öğrencilerin kurduğu bir topluluk olan Teknomek Ar-Ge Topluluğu, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Genç bir topluluk olmasına rağmen PAÜ Teknomek Ar-Ge topluluğu bünyesinde yer alan; Algan Teknoloji Takımı, Feza teknoloji takımı ve Mekatron teknoloji takımı, Teknofest 2019’da ön elemeleri geçerek finale kalan takımlar arasına adlarını yazdırmayı başardı. 7 öğrenci tarafından kurulan genç topluluğun PAÜ’lü toplam 71 üyesi bulunuyor. ‘Birlikten güç doğar’ sloganıyla yola çıkan topluluk, her geçen gün daha da büyüme hedefi güdüyor. Teknomek Ar-Ge topluluğu öğrencilerinin sloganı topluluk üyeleri yeni paydaşlarına ‘Tek başına veya takımınla bize katıl projelerimizi beraber büyütelim’ çağrısı yapıyor. 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER