Rektör Bağ; “Öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek”

Kısa süre önde hizmete giren Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Turizm, İletişim, Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakülteleri’nin ortak kullanacağı modern ve konforlu kafeteryayı ziyaret eden PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, “Öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek” dedi.

Rektör Bağ; “Öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek”

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Turizm, İletişim, Mühendislik ve Fen-Edebiyat Fakülteleri’nin ortak kullanacağı 380 metrekare modern ve ferah bir alana sahip kafeterya; sıcak-soğuk içecek, tost ve döner gibi çeşitli yiyecek seçenekleriyle öğrenci ve personele hizmet vermeye başladı.

PAÜ Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kafeteryayı ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, incelemelerde bulundu.

Öğrencilerle de bir araya gelen Rektör Bağ, onlarla bir süre sohbet etti.

Kafeteryanın açılmasıyla boş zamanlarının büyük çoğunluğunu burada geçirmeye başladıklarını ve yapılan hizmetten oldukça memnun olduklarını dile getiren öğrenciler, Rektör Bağ’a teşekkürlerini iletti.

Öğrencilere yönelik sosyal desteklerin artacağını kaydeden Rektör Bağ, “Öğrencilerimiz ders ve sınav aralarındaki boşluklarda yerleşke dışarısına çıkmadan, bu ferah mekânda vakit geçirme imkânı bulacaklar. Öğrenci odaklı yönetişim anlayışımızla, öğrenci odaklı projelerimiz devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221