Şampiyonların tercihi yine Gelişim Koleji oldu

Liselere Geçiş Sistemi Sınavı’nda Türkiye ve Denizli birincisi olan Salih Şahin ile birlikte Cem Kaymanlı, Ali Alp Yazıcı ve Mecit Kaan Şimşek, yeni hayallerini gerçekleştirmek üzere yine Denizli Gelişim Koleji’ni tercih ettiler.

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Sınavı tercih sonuçları da açıklandı. Denizli Gelişim Koleji Kurucu Müdür Mehmet Hayit, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklamasında bulundu.

Müdür Hayit; “Bildiğiniz üzere Denizli Gelişim Koleji bu yıl yapılan LGS’de Türkiye birinciliğinin yanında kitlesel başarıda da inanılması güç sıra dışı başarılara imza attı. Bu defa bu başarıda adı ve imzası bulunan öğrencilerle birlikte Denizli Gelişim Koleji olarak yeni hedefler daha büyük hayaller için yola çıkıyoruz. LGS Türkiye ve Denizli birincisi Salih Şahin ile birlikte Galatasaray Lisesi’ni kazanan, Cem Kaymanlı, Ali Alp Yazıcı ve Mecit Kaan Şimşek yeni hayallerini gerçekleştirmek üzere Denizli Gelişim Koleji’ni seçmişler, lise eğitimlerine Denizli’de Denizli Gelişim Koleji’nde devam edeceklerdir. Bir okul için ülkemizde ün yapmış Galatasaray, Kabataş, TÜBİTAK Fen, Erbakır, AYDEM gibi liselere öğrenciler yerleştirmek olağanüstü bir başarıdır. Ancak bu öğrencilerin bu liselere yerleşip bu okullar yerine Denizli Gelişim Koleji’ni seçmeleri bizim için daha büyük başarı ve gurur kaynağıdır. Yaşamımız her gün yaptığımız onlarca seçimden oluşuyor. Başarı ise yılmadan çalışmanın yanında yaptığımız seçimlerin sonucudur. Birlikte olağanüstü başarı yakaladığımız öğrencilerimizin doğru tercihleri için Denizli Gelişim Koleji ailesi olarak kendilerine teşekkür ediyoruz. Başta bizim arkamızda duran, bize her daim güvenip çocuklarını yine bizlere emanet ederek bizleri gururlandıran velilerimiz olmak üzere öğrencilerimizin olağanüstü başarısında büyük payı olan Denizli Gelişim Koleji’nin şampiyon eğitmen kadrosuna da bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER