“ÜLKEMİZ SANAYİSİNİN İŞLEYEN VE PARLAYAN DİŞLİLERİ SİZLERSİNİZ”

Denizli’ye ziyaret programı kapsamında Vali Necati Bilican Mesleki Eğitim Merkez’ini ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu; okuldaki öğrencilere seslenerek; “Ülkemiz sanayisinin işleyen ve parlayan dişlileri sizlersiniz” dedi.

“ÜLKEMİZ SANAYİSİNİN İŞLEYEN VE PARLAYAN DİŞLİLERİ SİZLERSİNİZ”

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, Denizli ziyaret programı kapsamında Vali Necati Bilican Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette; Prof. Dr. Numanoğlu’na; MEB İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman Akgül, Öğretmen Aydın Yavşancı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hüseyin Başgün, Şube Müdür Ramazan Kayayurt da eşlik etti.

Okuldaki öğrencilere seslenen Prof. Dr. Numanoğlu, “Ülkemiz sanayisinin işleyen ve parlayan dişlileri sizlersiniz dedi. Sonrasında da okulun atölyelerini gezen Genel Müdür Numanoğlu, okul yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldıktan sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya geldi.

Okul öğretmenlerinden okul çalışmaları, mesleki eğitimde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerini dinleyen Prof. Dr. Numanoğlu, “Bakanlığımızca eğitimin tüm alanlarında köklü bir çalışma başlatıldı. Bu kapsamda sizlerle bir araya gelerek öğretmenlerimizin değerli görüşlerini alıyoruz. Görüşleriniz doğrultusunda eğitim politikamızı yeniden şekillendireceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER