ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ve yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü ‘Üniversite Güvenlik Toplantısı’, Vali Hasan Karahan başkanlığında gerçekleştirildi.

ÜNİVERSİTE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) ve Yüksekokulları ile üniversite yurdunun sorunları ve güvenliğinin görüşüldüğü ‘Üniversite Güvenlik Toplantısı’ düzenlendi. Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya; Vali Hasan Karahan, 11. Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Bilal Öztürk, PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Vali Yardımcısı Kemal İnan, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Şakir Yılmaz,  Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Mustafa Sabri Ak, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ünal ile diğer yetkililer katıldı.

“ÜNİVERSİTELERİMİZDE GÜVENLİK KONUSUNU ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Toplantıya başkanlık eden Vali Hasan Karahan, üniversite ile ilgili tüm sorunları ve talepleri değerlendireceklerini söyleyerek; “Üniversitelerimizde güvenlik konusunu çok önemsiyoruz ve geleceğimiz adına daha da yukarıya taşınması için elimizden gelenin daha fazlasını yapmanın gayretinde olacağız. Bu konuda bize ve tüm muhataplarımıza büyük görev ve sorumluluklar düşüyor.  Zaman içerisinde bize iletilen sorun veya talepleri tekrar tekrar değerlendirip huzurlu bir eğitim öğretim yılı geçmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve gereken bütün tedbirleri alacağız. Elde edilen kazanımlardan taviz vermeden, şehrimizin diğer alanlarda gösterdiği başarılara yakışır bir şekilde çalışmalarımız devam edecek. Bu vesileyle 2018-2019 Akademik eğitim yılının ülkemize, şehrimize, akademi camiamıza hayırlı olmasını diliyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Toplantıda, İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince slayt eşliğinde sunum yapıldı. Üniversite ile ilgili tüm sorunlar, çözüm önerileri ve talepler toplantıda değerlendirildi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER