AK Partili Vekil Ök; “Tarımda bir dizi teşviklerle geliyoruz”

Seçim çalışmaları kapsamında Bozkurt’ta giden AK Parti Denizli Milletvekili Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün Ök, Tarlada çalışan kadınlarla bir araya geldi. Milletvekili Ök; “Tarımda yaşadığınız zorlukların farkındayız, bu amaçla sizlerin alın terini kıymetli kılmak, artan maliyetlerinizin altında kalmamanız amacıyla bir dizi teşviklerle geliyoruz” dedi.

AK Partili Vekil Ök; “Tarımda bir dizi teşviklerle geliyoruz”

AK Parti Denizli Milletvekili Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Nilgün Ök, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Bozkurt'a gitti.

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Bozkurt Belediye Başkan Adayı Hamdi Cin ve beraberindeki heyet ile İnceler ve Cumalı Mahalleleri’ni ziyaret eden Milletvekili Ök, vatandaşlarla sohbet etti.

Tarlada çalışan kadınlar tarafından alkışlarla karşılanan Milletvekili Ök, hükümetin tarım politikaları ile ilgili bilgiler verdi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün; “Köylü Milletin Efendisidir” sözünü anımsatan Milletvekili Ök, "Bizler Denizlimizi temsilen Ankara'da Meclis'te yer alıyoruz. Bizler sizlerin sesi olmak, sorunlarınıza çözüm sunabilmek amacıyla çalışıyoruz. Denizlimizin tarımsal kalkınması amacıyla ilgili bakanlıklarla görüşmelerimize de devam ediyoruz. Tarımda yaşadığınız zorlukların farkındayız, bu amaçla sizlerin alın terini kıymetli kılmak, artan maliyetlerinizin altında kalmamanız amacıyla bir dizi teşviklerle geliyoruz. Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Hamdi Cin de tarım alanındaki projeleri ile Bozkurtlu hemşehrilerini kalkındırmak, 2023 Türkiye'sine yakışır bir ilçede yaşamanız için sizlerden destek istiyor” diye konuştu. Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Milletvekili Ök, “Her gittiğimiz ilçede, her mahallede aynı sevgiyi, aynı coşkuyu, aynı güveni görüyoruz. Bizler her daim vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz. 'Durmak Yola Devam' sloganı ile çıktığımız bu yolda şimdi de 'Gönül Belediyeciliği' diyerek hizmete devam diyoruz. Hemşehrilerimin bizlere olan sevgisi ile görüyorum ki çoktan gönüllere girmeyi de başarmışız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211