Başkan Erdoğan, firmaları kutladı

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her yıl düzenli olarak yayınladığı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’ne Denizli’den 11 firma yer aldı. Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “11 firmamız, Denizlimizin yüz akı oldu. Her birini, işvereninden idarecisi ve işçisine kadar tek tek kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Başkan Erdoğan, firmaları kutladı

Denizli iş dünyasının güçlü aktörleri, şehrin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Denizli, 11 firmasıyla İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her yıl düzenli olarak yayınladığı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’ne girdi.

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli iş dünyasından 5’i tekstil, 3’ü emaye bakır tel, kablo ve elektrik, 1’i çimento, 1’i hazır beton, 1’i de gıda sektöründen olmak üzere 11 şirketin Türkiye’nin ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer almasının önemli bir gelişme olduğunu vurguladı.

Başkan Erdoğan, “Tüm dünyada yaşanan hızlı gelişmeler ile ekonominin yeniden şekil almasına rağmen, çağın koşullarına ayak uydurarak firmalarımızın bu tür sıralamalarda yer alması önemli bir başarıdır. Onların iyi olduğunu görmek ve bilmek, diğer firmalarımız için de moral ve motivasyon kaynağı olmaktadır. O nedenle, şehrimizin girişimci ruhunu diri tutan bu tür güzel haberlere konu olan firmalarımızın, işvereninden emekçisine kadar her kademesindeki çalışanını kutluyor, başarılarının artarak sürmesini diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER