Bayram öncesi emekliye çifte ödeme!

Milyonlarca emekli Kurban Bayramı öncesinde aylıklarını alacakları gibi ikramiyelerini de alacaklar. Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı ve emeklilere yapılacak olan maaş ve ikramiye ödemelerinin tarihi belirtildi.

Bayram öncesi emekliye çifte ödeme!

Ziraat Bankası tarafından emeklilerin maaş ödemeleri ve ikramiye ödemeleri hakkında çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada Kurban Bayramı öncesinde maaş ve ikramiyelerin ne zaman ödeneceği belirtildi.

Ziraat Bankası tarafından sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapıldı. Yapılan bu paylaşımda Kurban Bayramı öncesi ödenecek maaş ve ikramiye tarihlerine yer verildi.

Bankanın resmi Twitter adresi üzerinden yapılan açıklamada bankadan emekli maaşını alan vatandaşlara yapılacak maaş ve ikramiye ödemesine yer verildi.

BANKADAN YAPILAN AÇIKLAMA

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Değerli Emeklilerimiz; Emekli maaş ve ikramiye ödeme takvimi aşağıda yer almaktadır. Ödemelerinizi aktarım tarihlerinden itibaren ATM’lerimizden, diğer kamu bankaları ve kamu katılım bankaları ATM’lerinden ücretsiz olarak çekebilirsiniz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER