Çivril’de DTO temsilciliği açılacak

Denizli Ticaret Odası (DTO) Meclisi, Çal, Baklan ve Bekilli İlçelerinde faaliyet gösteren üyelerine daha kolay ulaşılabilir bir yerde hizmet vermek amacıyla Çivril İlçesi’nde DTO’nun temsilcilik açmasını kararlaştırdı.

Çivril’de DTO temsilciliği açılacak

Denizli Ticaret Odası (DTO) Meclis Başkanı Salih Sarıkaya'nın yönetiminde toplanan DTO Meclisi, 2019’un mart ayına dair oturumda, önemli bir karar aldı.

Çivril’de faaliyet gösteren üyeleri ile Çal, Bekilli ve Baklan İlçeleri’nde faaliyet gösteren üyelerine, daha kolay ulaşılabilir ve etkin bir hizmet vermek amacıyla, Çivril’e DTO’nun bir temsilciliğinin açılması kararlaştırıldı.

Üyelerden gelen istek üzerine DTO Meclisi’ne sunulan tekliflerinin kabul edilmesinin özellikle bu bölgedeki ticaret erbabı tarafından sevinçle karşılandığını belirten DTO Başkanı Uğur Erdoğan, “Amacımız, hizmeti vatandaşımızın ayağına götürmek… Böylelikle en kestirme, en hızlı yoldan işlerinin görülmesini sağlayıp, önlerindeki her türlü zorluğu kaldırmak istedik. Biz, onlar için varız! Çivril, Çal, Baklan ve Bekilli’deki üyelerimizin bu yöndeki taleplerini en kısa sürede karara bağlayıp karşıladığımız için mutluyuz. Herkese, hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211