DENİB Akademi’den bir eğitim daha

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, TİM-TEB Girişim Evi işbirliği ile ‘Şirketlerde Pratik Stratejik Yönetim Uygulamaları’ eğitimini gerçekleştirdi.

DENİB Akademi’den bir eğitim daha

Denizli İhracatçılar Birliği’nin (DENİB) eğitim faaliyetlerini yürüten DENİB Akademi, eğitim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DENİB Akademi, TİM-TEB Girişim Evi işbirliğinde ‘Şirketlerde Pratik Stratejik Yönetim Uygulamaları’ eğitimini gerçekleştirdi.

TİM-TEB Girişim Evi’nden Taner Baltacı’nın konuşmacı olarak katıldığı eğitimde, KOBİ’lerin hangi sorunlarla karşı karşıya kaldıkları analiz edilerek problemlerin göstergeleri ve aşamaları üzerinde duruldu.

Öte yandan, şirketlerin gelişmekte olduklarına dair işaretlerin neler olduğu incelendi ve gelişim süreçleri hakkında bilgiler verildi.

Stratejik yönetimin önemli bir rekabet avantajı olduğunun altının çizildiği eğitimde katılımcılar stratejik yönetim, stratejik planlama, stratejik yaklaşımlar ve işletme hayat döngüsü gibi farklı konularda bilgilendirildi.

DENİB Raşit Güntaş Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve firma yetkililerinin katılım sağladığı eğitim, soru-cevap bölümüyle tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 17:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211