DENİB’in projesi Beyağaç’ta tanıtıldı

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından kentte hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı amaçlayan ‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi, Beyağaç’ta tanıtıldı.

DENİB’in projesi Beyağaç’ta tanıtıldı

Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) tarafından yürütülen ve yeni ihracatçılar kazanarak kentin ihracatının artırılmasını amaç edinen ‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi kapsamında ilçelerindeki bilgilendirme toplantısı, bu kez Denizli Beyağaç Belediyesi Mehmet Yüksel Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya; DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve DENİB Yönetim Kurulu üyesi Süreyya Çalışkan katıldı.

‘Senden İhracatçı Olur’ Projesi Denizli’de henüz hiç ihracat yapmamış veya daha önce ihracat yapmış fakat süreklilik sağlayamamış olan firmalara ihracat konusunda farkındalık kazandırmayı, ihracat girişimcilik ruhunu aşılamayı hedefleyen; Denizli’de faaliyet gösteren firmaların ihracat yapabilmeleri için gerekli eğitimlerin verileceği ve firmalara ihracat süreçlerinde destek sağlayacak bir program.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER